top of page
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

0216 489 28 58 

HAKKIMIZDA

30 senedir Deniz Ürünleri Gastronomisinde çok sayıda önemli markayı ayrı ayrı yaratan ve geliştiren Ziya KAÇAR ve Veli ŞAHİN ikilisi; bilgi, gelişim ve tecrübelerini tek bir noktada toplayarak 2014 yılında Calipso Fish 'i hizmetinize sunmuşlardır.

 

Çok kısa süre içinde misafirlerinin memnuniyeti ve övgüleri ile İstanbul’ un gözde mekanları arasına girmeyi başarmış olan Calipso Fish; Sanat ve cemiyet dünyasından seçkin isimlerin katılımı ile Hilton Bomonti de gerçekleştirilen 17. Gecce Mekan Ödülleri töreninde, ‘’Calipso Fish’’ bir çok seçkin mekan arasından sıyrılarak Gastronominin Oscarı olan bu değerli ödüle üst üste ikinci kez layık görüldü.

 

Başarımızın sırrı uzun yılların deneyimine rağmen her gün amatör bir ruhla yeni güne ve misafirlere o gün mekanın ilk günüymüş gibi titizlikle hazırlanmaktır. Misafirlerimizin kendilerini ve sevdiklerini bizim önerilerimize güvenle emanet etmeleri bizim en önemli değerimiz olup; bu sorumluluğun bilincinde her gün daha iyi sunum, lezzet, konforu nasıl sağlamalıyız sorusu bizim en önemli arayışımızdır.

 

Deneyimli kadromuzun özenle hazırlamış olduğu taze ege otları, soğuk ve sıcak mezeleri, olta balıkçılarından titizlikle seçilen balıkları, taşfırında pişirilen eşsiz lezzetli kalkan tandırı, özel soslu deniz kabukluları, spesiyalleri, tatlı ve şarap menüsü seçenekleri ile bu eşsiz lezzetleri tatmaya bekliyoruz.

bottom of page