top of page

0216 489 28 58 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
Hasan Akdoğan Dünya Gazetesi Calipso Fish

Kadir Toprakkaya / KADIKÖY LIFE

CALIPSO'NUN VAZGEÇİLMEZ MEKAN ÖDÜLÜ'NÜ YERİNDE KUTLADIK!

17 Mart 2018

Kadıköy Life takipçilerinin yakından bildiği gibi, Caddebostan-Tuzla Sahilyolu’nun yıldızlı mekanlarından Calipso Fish, Gecce Mekan Ödülleri’nde “Vazgeçilemeyen Balık Mekanı” ödülüne layık görüldü. Dergimiz sayfalarında gurur duyduğumuz bu habere yer vermiş olsak da, bu başarıyı yerinde kutlamak için Genel Yayın Yönetmenimiz Canan Toprakkaya ile birlikte Ziya Kaçar & Veli Şahin ikilisini mekanlarında ziyaret edip, tebriklerimizi ilettik.

 

“ÇOK ÇABA HARCIYOR, SÜREKLİ ARAŞTIRIYORUZ”

 

Calipso Fish olarak ödülü kazanmalarındaki 15 unsurdan birinin, “kalkan tandır” konusunda İstanbul’daki mekanlar arasında ilk üç içerisinde yer almaları olduğunu öğrendik. Bu konunun öne çıkmasında lezzeti test eden Vedat Milor’un de büyük payı olduğunu dile getiren ikili; “Çok çaba harcıyor, sürekli araştırıyoruz. Almış olduğumuz bu ödül, işimizin yanında hayatımızı daha da zorlaştırdı. Hem bulunduğumuz yeri korumak, hem de daha ileri gitmek zorundayız” açıklamasında bulundular.

Ayfer Yavuz, Gizem Yavuz Usak, Oğuzhan Usak ve Tolga Yavuz…

NİCE YILLAR AYFER YAVUZ…

 

Ziya Kaçar & Veli Şahin ikilisine tebriklerimizi iletirken, mekanda dostlarımıza da rastladık. Bunlardan biri de Tolga Yavuz idi. “Bütün önceliklerimin öncesi” olarak yorumladığı annesi Ayfer Hanım’ın doğum günü kutlaması için Calipso Fish’e geldiklerini dile getiren Tolga Yavuz, Moda’da butik bir projeye başlayacağı bilgisini de paylaştı. Kadıköy Life Ailesi olarak Ayfer Yavuz’a sağlık ve huzur dolu nice yıllar diliyoruz.

Eda Şenkardeş, Seda Şenkardeş, Çiğdem Uluca, Esin Şenkardeş, Reyhan Şenkardeş, Adnan Şenkardeş, Taner Şenkardeş, Murat Şenkardeş, Arda Uluca ve Barış Şenkardeş…

ŞENKARDEŞLER’İN ŞENLİKLİ DOĞUM GÜNÜ…

 

Calipso’da doğum günü kutlaması için buluşan bir başka grup ise, “Şenkardeşler” grubu olarak objektiflerimize takıldı. Kadıköy Life Dergisi’nin son sayısında aile üyelerinden birinin doğum günü kutlaması için yine aynı mekanda buluşan Şenkardeşler, bu defa Taner Şenkardeş’in 44. yaş günü için bir araya geldi.

Derin, Berfu, Zarife, Osman Alemdar, Ziya Kaçar ve Veli Şahin…

ALEMDAR AİLESİ’NİN İKİNCİ ADRESİ…

 

Calipso’yu ikinci adresleri kabul eden ailelerden biri de Alemdar Ailesi. Alemdar Petrol’ün sahibi Osman Alemdar, çocukları Derin, Berfu ve eşi Zarife Hanım ile birlikte gecede objektiflerimize yansıyan konuklar arasındaydı.

Derya Arslan, Kezban Çubukçuoğlu, Derviş Çubukçuoğlu, İlker Arslan ve Demirhan Arslan…

DENT SUADİYE, CALİPSO TUTKUNU…

 

Calipso için “Olmazsa olmaz” diyenlerden biri de ünlü diş hekimi İlker Arslan’dı. Dent Suadiye’nin kurucularından olan Arslan; “Burayı ailecek benimsedik. Kendimizi evimizdeki kadar rahat hissediyoruz. Lezzetleri de mükemmel olunca konuklarımızı da rahatlıkla davet edebiliyoruz” dedi.

Enis, Dilek, Melis, Rüveyde, Şafak ve Edip Bibioğlu…

BİBİOĞLU AİLESİ’NİN HAFTA SONU RANDEVUSU…

 

Paşabahçe Planlama Direktörü Enis Bibioğlu’na, ailesiyle birlikte hafta sonlarında Calipso‘nun konukları arasında rastlamak mümkün. Bu defa da öyle oldu ve hemen deklanşöre bastık.

bottom of page